Opel Yetkili Servislerinden Muhteşem Ödüller Kazanma Şansı !...

Opel Yetkili Servislerinden Muhteşem Ödüller Kazanma Şansı !... Opel Yetkili Servislerinden Muhteşem 1 Opel ADAM, 5 İPhone5, 10 İPad Mini, 1000 Opel Ajandası ve 3000 Yol Yardım Paketi Kazanma Şansı! myOpel ile yeni nesil Opel Yetkili Servisleri'nin hizmetler dünyasına çok kolay ulaşabilirsiniz. Siz de bir OPel sahibi olarak bu müthiş yenilikleri keşfetmek için hemen www.myOpel.com.tr adresinden kayıt işlemlerinizi tamamlayın. Muhteşem 1 Opel ADAM, 5 İPhone5, 10 İPad Mini, 1000 Opel Ajandası ve 3000 ücretsiz Yol Yardım Paketi'nden Birini kazanma şansını kaçırmayın. Bu kampanya 01.11.2013 - 01.02.2014 tarihleri arasında geçerlidir.

Devamını Oku : 5.11.2013

Opel'den Bedava Kışa Hazırlık Kontrolü !...

Opel'den Bedava Kışa Hazırlık Kontrolü !... Opel Yetkili Servisleri'nde yaş ve model sınırı olmadan tüm Opel'ler için ay sonuna kadar geçerli olan kampanya kapsamında kışa hazırlık kontrolü BEDAVA! Kışa hazırlık kontrolü fren, amortisör, lastik, debriyaj, marş motoru, şarj dinamosu, klima kompresörü, egzoz, turbo şarj ünitesi, volan, triger, ön ve arka düzen parçalarının görsel kontrollerini içerir.

Devamını Oku : 21.9.2013

4 Michelin Lastik Alana 4 Filtre Bedava !...

4 Michelin Lastik Alana 4 Filtre Bedava !... Opeli'nin lastiklerini bu ay Opel Yetkili Servisleri'nde Michelin ile değiştirenler, yıl sonuna kadar, diledikleri zaman periyodik bakımlarında yağ, yakıt, polen ve hava filtrelerini hediye olarak alıyor!

Devamını Oku : 17.5.2013

Opel Yetkili Servis Kampanyaları !...

Opel Yetkili Servis Kampanyaları !... 4 lastik alana 4 filtre bedava! Opel'inin lastiklerini bu ay Opel Yetkili Servisleri'nde Continental ile değiştirenler, yıl sonuna kadar, diledikleri zaman periyodik bakımlarında yağ, yakıt, polen ve hava filtrelerini hediye olarak alıyor! Ayrıca Opel Yetkili Servisleri'nde World'e özel 7 taksit ve 3 ay taksit erteleme imkanıyla ...

Devamını Oku : 4.4.2013

Opelfix Avantajlarını Gören Geliyor !...

Opelfix Avantajlarını Gören Geliyor !... Opeliniz için hayati öneme sahip yedek parçaları, şimdi Opel Yetkili Servisleri'nde inanılmaz avantajlarla değiştirebilirsiniz. Hemen bir Opel Yetkili Servisi'ne gelin, işinizi şansa bırakmayın...

Devamını Oku : 25.3.2013

Opel Astra Classic'de Sözün Bittiği Fiyat!..

Opel Astra Classic'de Sözün Bittiği Fiyat!.. Siz de hemen bir Opel Showroom'una gelin, kaçırılmayacak fiyatıyla Astra Classic sahibi olun.bundan daha iyi fiyat verilirse hiç kaçırmayın.Astra Classic HB 1.6 lt 115 Hp Essentia sadece 34.511 TL..

Devamını Oku : 12.3.2013

Zaman Opel'inizden, Çok Şey Götürmesin!..

Zaman Opel'inizden, Çok Şey Götürmesin!.. 5 yaş üstü Opel'ler için şimdi Profesyonel bakım paketi var.Üstelik tüm mekanik parça ve işçilikte de % 25 indirim.Hemen bir Opel yetkili servisine gelin, uygun fiyat avantajından yararlanın.

Devamını Oku : 5.3.2013

1 2 3 4