Divarese'den Çok Özel Tasarımlar, Çok Özel Kampanya Fırsatı !...

Divarese'den Çok Özel Tasarımlar, Çok Özel Kampanya Fırsatı !... Divarese'de tasarımıyla özel ayakkabılarda %30 indirim! Divarese, George Hogg, Luca Grossi ve İtalyan markalı ayakkabılarda %30 indirim!

Devamını Oku : 27.10.2013

Divarese'de %70 ‘e Varan Ramazan İndirim Kampanyası!..

Divarese'de %70 ‘e Varan Ramazan İndirim Kampanyası!.. Yaz sezonunda renkli loaferlar erkeklerin vazgeçilmezi olurken, her kıyafete uygun çanta, ayakkabı ve aksesuarları ile özellikle cıvıl cıvıl renkleriyle hanımların da vazgeçemeyeceği bir marka Divarese. Modern ve dinamik koleksiyonlarıyla ayakkabı ve çanta sektörüne yön veren, her sezon yeni şık ve modern tasarımlarıyla moda severlerle buluşmaya devam eden Divarese düzenlediği indirim fırsatlarıyla da gönüllere hitap ediyor...

Devamını Oku : 22.7.2013

Divarese İndirimleri !..

Divarese İndirimleri  !.. Divarese markalı ürünlerde %50 indirim başladı! Aksesuar markası Divarese'de terlik ve sandaletler hariç modern ve dinamik koleksiyonlarıyla, yeni tasarımlarıyla ayakkabı ve çantalarda siz moda severleri bekleyen büyük indirimi kaçırmayın!

Devamını Oku : 5.7.2013

Divarese'de % 50 Sezon İndirimi!..

Divarese'de % 50 Sezon İndirimi!.. Divarese mağazalarında, divarese markalı ürünlerde başlayan ve sizleri, sevdiklerinizi mutlu edecek olan % 50'ye varan indirim fırsatlarını sakın kaçırmayın.

Devamını Oku : 27.5.2013

George Hogg'lar %25 İndirimle Divarese'de !...

George Hogg'lar %25 İndirimle Divarese'de !... 19 Mayıs tarihine kadar Divarese mağazalarında geçerli bu fırsatı kaçırmayın! George Hogg ayakkabı ve çantalardaki harika fırsatlar ...

Devamını Oku : 18.5.2013

Divarese, Anneler Günü Özel Özel Plaj Çantası Hediye !...

Divarese, Anneler Günü Özel Özel Plaj Çantası Hediye !... Divarese, Anneler Günü’nde annesine özel, stil sahibi bir armağan arayanlara, sezon trendlerini yansıtan zengin bir koleksiyon sunuyor. Divarese’den Anneler Günü alışverişlerinize özel, 8-12 Mayıs tarihleri arasında her 200TL ve üzeri alışverişinize, çok şık bir plaj çantası hediye!

Devamını Oku : 9.5.2013

Divarese'den Bahar Sürprizi !...

Divarese'den Bahar Sürprizi !... Divarese markalı tüm ayakkabılarda %30 indirim! Kampanya Divarese markalı ayakkabılarda geçerlidir. Başka kampanyalarla birleştirilemez.

Devamını Oku : 3.5.2013

1 2 3