İndirimli Alışverişte Çifte Kazanç Deichmann'da!..

İndirimli Alışverişte Çifte Kazanç Deichmann'da!.. Deichmann'dan çifte fırsat! İndirimli 2 ürün al, ikincisinin yarı fiyatını öde ya da üçüncüsü bedavaya gelsin!

Devamını Oku : 31.1.2015

Deichmann'dan İndirimli 2 Ürün Alana 3.'sü Bedava!..

Deichmann'dan İndirimli 2 Ürün Alana 3.'sü Bedava!.. Deichman mağazaları ayakkabıda bir numara, kalitede muhteşem bir fırsat. Şimdi bu kalitede ve güzellikte ayakkabıları inanılmaz indirimlerle alma imkanı var. İndirimli alışverişte çifte kazanç sağlamak istiyorsanız Deichman mağazalarına gelerek indirimli iki üründen alın, üçüncüsü bedava olsun.

Devamını Oku : 16.1.2015

Deichmann'da World'e Özel 8 Taksit !..

Deichmann'da World'e Özel 8 Taksit !.. Kampanya 30 Haziran 2015 tarihine kadar geçerlidir. Kampanyaya TEB, Anadolubank, Vakıfbank ve Alabaraka dahildir. Kampanyalar sadece World Üye İşyerleri'nde geçerlidir.

Devamını Oku : 6.1.2015

Deichmann'dan Büyük Yaz İndirimi !...

Deichmann'dan Büyük Yaz İndirimi !... Kampanyanın kampanyası Deicmann'dan! Pırıl pırıl bir şıklığa adım atın. Şimdi Deichmann'da ayakkabı, çantalar, ayakkabı aksesuarları, bakım ürünleri, boncuk işlemeli rengarenk parmak arası terlikleri %70'e varan indirim fırsatlarıyla yakalayın. En güzel kombin seninki olsun .. Ayrıca, indirimli 2 ürün alana, ikincisi yarı fiyatına. Kampanyaya indirimdeki çantalar da dahildir. Üstelik bütün bu indiirmleri Bonus'a özel 9 taksit avantajlarıyla da yakalayabilirsiniz.

Devamını Oku : 22.7.2013

Deıchman'da İndirimli 2 Ürün Alana İkincisi Yarı Fiyatına!..

Deıchman'da İndirimli 2 Ürün Alana İkincisi Yarı Fiyatına!.. Kampanyaya indirimdeki çantalar da dahildir.Kampanyadaki yarı fiyatına uygulaması her iki üründen satış fiyatı en düşük olan için geçerlidir.İndirim aynı ürünün farklı ayak numaraları için geçerli değildir.

Devamını Oku : 24.2.2013

DEICHMANN'da Bonus'a Özel 9 Taksit!..

DEICHMANN'da Bonus'a Özel 9 Taksit!.. 1 Şubat - 30 Haziran 2013 tarihleri arasında Bonus üyesi DEICHMANN mağazalarında geçerli olan kampanya ile deıchmann mağazalarında bonusa özel 9 taksit fırsatı.

Devamını Oku : 11.2.2013

Deichmann'da World'e Özel 8 Taksit ve 2 Ay Erteleme Fırsatı !...

Deichmann'da World'e Özel 8 Taksit ve 2 Ay Erteleme Fırsatı !... Deichmann'da World'e özel 8 taksit ve 2 ay taksit erteleme fırsatı! Kampanya 31 Aralık 2012 tarihine kadar geçerlidir.

Devamını Oku : 24.9.2012

Deichmann Sezon Ayakkabılarında %50'ye Varan İndirim !...

Deichmann Sezon Ayakkabılarında %50'ye Varan İndirim !... Şimdi Deichmann mağazalarında sezonun en moda ayakkabılarında %50'ye varan indirim başladı!

Devamını Oku : 16.12.2011

1 2 3