Ada AVM'den Mercedes Avangart Çekilişi Kampanyası!..

Ada AVM'den Mercedes Avangart Çekilişi Kampanyası!.. 25 Kasım'da başlayan ve 16 Şubat tarihine kadar devam eden çekiliş kampanyası ile Ada avm'den yapacağınız 50 TL ve üzeri alışvrişlerde hem çekilişe katılma hakkı elde ediyorsunuz hem de belkide Mercedes Avangart ile ayağınız yerden kesilecek..

Devamını Oku : 12.12.2013

Okullar Açılıyor Okul Alışverişinde Adres Ada AVM!..

Okullar Açılıyor Okul Alışverişinde Adres Ada AVM!.. Anneler babalar okulların açılmasına çok az zaman kaldı.Bu eylülde de okulların açılmasına az bir süre kala, çocukları okul heyecanı sardı.Okullarla beraber ihtiyaçlar ve masraflar da sizleri bekliyor. Ama hiç üzülmeyin çünkü Bu yılda her yıl olduğu gibi Toyzz Shop’ un birbirinden güzel okul ve kırtasiye ürünleri ile çocuklar, okul heyecanının eğlencesini ADA AVM Toyzz Shop’ ta yaşayacak sizlerde aradığınız ürünleri indirimli olarak almanın keyfini yaşayacaksınız.Haydi Ada AVM Toyzz Shop'a gelin çocuğunuzla birlikte sevinin.

Devamını Oku : 22.8.2013

Ada Avm'den Hediye Çekli Bayram Coşkusu!..

Ada Avm'den Hediye Çekli Bayram Coşkusu!.. Ada avm bu bayramda her zamanki gibi kampanyalar ve indirimlerle müşterilerini cezbediyor. Bayramda sevdiklerinizi ve özellikle çocuklarınızı sevindirmek, bayramı şık karşılarken indirim imkanlarından yararlanmak ve üstüne bir de hediye çeki kazanmak istiyorsanız doğru adres Ada alışveriş merkezi.Ramazan bayramına özel olarak düzenlenen kampanya ile Ada avm'ye gelerek Q kartınız ile yaptığınız her 100 TL ve üzeri alışverişleriniz size 10 TL hediye çeki kazandırıyor.Unutmayın 1-10 Ağustos tarihleri arasında Ada avm'ye gelin bayram coşkunuz hediye çeki ile 10 kat artsın.

Devamını Oku : 2.8.2013

Ada AVM'den Hediye Yağmuru !...

Ada AVM'den Hediye Yağmuru !... ADA AVM,12 Mayıs Anneler Günü etkinlikleri kapsamında; 11-12 Mayıs tarihleri arasında kampanya düzenliyor! Her yıl olduğu gibi bu yılda anneleri unutmayan ADA AVM birbirinden özel hediyelerle tüm annelerin Anneler Günü nü kutluyor.11 12 Mayıs tarihlerinde ADA AVM müşterilerine 100 TL.’lik alışverişe kampanyaya katılarak 11 adet mağazadan indirim kuponu ve çeşitli hediyeleri kazanma fırsatı sunuyor.

Devamını Oku : 12.5.2013

Ada AVM'de Hediye Çarkı Başımızın Tacı Annelermiz İçin Dönüyor!..

Ada AVM'de Hediye Çarkı Başımızın Tacı Annelermiz İçin Dönüyor!.. Ada avm'de anneler gününün özel 58. yılına özel 580 hediye.11-12 Mayıs tarihlerinde 100 TL ve üzeri her alışverişinizde bir şans kazanın, çarkı çevirin ve hediyenizi seçin.

Devamını Oku : 12.5.2013

Ada AVM Tekin Acar'dan Anne'lere Sürprizler!..

Ada AVM Tekin Acar'dan Anne'lere Sürprizler!.. Sakarya’ daki mağazasında binlerce ürün seçeneğiyle Anneler Günü’nde hem kendini hem de annesini şımartmak isteyen kozmetik tutkunlarının imdadına koşuyor. Tekin Acar Cosmetics’ in Anneler Günü kampanyasıyla, 1-12 Mayıs tarihleri arasında ADA AVM Tekin Acar Cosmetics mağazasına gelenler annelerine ünlü lüks markaların ürünlerini çok özel fiyatlarla alabilecekler. ..

Devamını Oku : 7.5.2013

Ada AVM'den 5 Büyük Hediye Sahiplerini Buldu!..

Ada AVM'den 5 Büyük Hediye Sahiplerini Buldu!.. 5. yılını dolduran Ada AVM'de 5 büyük hediye sahiplerini Ali Tınaz'ın sunumuyla sahiplerini buldu! 17 Ocak günü Milli Piyango idaresinin denetiminde ve noter gözetiminde yapılan çekilişle kazanlar belli oldu..

Devamını Oku : 5.2.2013

Ada AVM'den 5 Büyük Hediye !...

Ada AVM'den 5 Büyük Hediye !... Ada AVM, 5 yaşında.. 5 büyük hediye ile karşınızda..Her 75 TL'lik alışverişlerinizde muhteşem hediyeler kazanma şansı Ada AVM'de...

Devamını Oku : 28.10.2012

1 2 3