Tıcket Restaurant Önerkazan Programı İle Herkese Kazandırıyor !...

Ticket Restaurant Çalışanlara öğle yemeği için yemek kartı ve kuponları ile seçim özgürlüğü sunan Ticket Restaurant, daha çok firmanın bu sistemden yararlanabilmesi için ÖnerKazan programı başlattı. Sisteme dahil olan firma öncelikle yüzde 100'e yakın vergi avantajı kazanıyor ve Ticket Restaurant'ın tüm ayrıcalıklarından yararlanıyor...

Ticket Restaurant, yemek kuponu veya kartlı öğle yemeği sistemini kullanabilecek firmaları referans olarak iletenlere avantajlar dünyasının kapılarını açıyor. Ticket Restaurant hizmetinden yararlanması için önerilen firmanın müşteri olması durumunda hem öneren kişi hem de önerilen firma kazançlı çıkıyor. Sisteme dahil olan firma en başta yüzde 100’e yakın vergi avantajı olmak üzere Ticket Restaurant ayrıcalıklarından faydalanırken, önerisi müşteriye dönüşenler ise “2 kat daha fazla kazanç” kampanyası ile kazancını ikiye katlıyor.

 
ÖnerKazan ile 2 kat daha fazla kazanma fırsatı!
 
Çalışanların motivasyonunu ve performansını artıracak en etkin ve düşük maliyetli çözüm olan Ticket Restaurant, ÖnerKazan programını başlattı. Müşteri olan firmanın çalışan sayısına göre, öneride bulunan kişiler 7 Şubat’a kadar devam edecek “2 kat daha fazla kazanç kampanyası” ile en az 140 TL olmakla birlikte 1.100 TL’ye kadar kazanç elde etme fırsatına sahip. Önerilen firmanın müşteri olması ve ilk siparişini vermesiyle birlikte öneren kişiler anında kazançlarını Türkiye çapında 34.000 cafe, büfe, restoranda geçerli Ticket Restaurant yemek kuponları ya da bir çok seçkin markanın 2500’e yakın mağazasında geçerli Ticket Compliments hediye kuponları ile değerlendirebiliyor. Kazanılan tutar o anda harcanabileceği gibi biriktirilerek daha sonra da kullanılabiliyor. “ÖnerKazan“ programına katılmak için Ticket Restaurant kullanıcısı olmak gerekli değil. Ticket’ın avantajlar dünyasına katılması için yeni firmalar öneren herkes bu programa katılabiliyor. Ticket dünyasının avantajlı uygulamalarından faydalanabilmek için ne kadar çok öneri yapılırsa, o kadar fazla kazanç elde etme şansı bulunuyor. “ÖnerKazan“a katılabilmek için www.onerkazan.com.tr adresinden kayıt yaptırmak yeterli.
 
Müşteri olan firmalar için yüzde 100’e yakın vergi avantajı! Çalışanların motivasyonunu ve performansını artıracak en etkin ve düşük maliyetli çözüm olan Ticket Restaurant 34.000 firmada 330.000 çalışan tarafından kullanılıyor. Türkiye çapında 34 bin restoran, cafe ve büfe gibi anlaşmalı kuruluşların yer aldığı en yaygın üye ağına sahip olan Ticket Restaurant, nakit sisteme göre yüzde 100’e yakın maliyet avantajına sahip. Gelir Vergisi Kanunu’na göre KDV dahil 11.55 TL’ye kadar çalışanlarına günlük yemek bedeli veren firmalar, Ticket Restaurant hizmeti ile yemek bedelini vergiden düşebiliyorlar.

Kampanya Resmi

Tıcket Restaurant Önerkazan Programı İle Herkese Kazandırıyor !...

Kampanya Giris Tarihi : 24.1.2011
Kampanya Bitiş Tarihi :

Yorum Ekle


YENİLE


Henüz Bu Kampanyaya Yorum Eklenmemiş! İlk Yorumu Siz Yapın


Yazıya Eklenen Etiketler :

Market Kategorisindeki Çok Okunan Diğer Kampanyalar