Kütahya Porselen Çekilişinde Kazananlar Listesi!...

Kütahya Porselen Kütahya porselenden hediye kazanan asil ve yedek talihliler listesi...

ARÇELİK 182 B HD VD 82 LCD TV Kazanan Asil Talihliler
ARZU MARMARALI İZMİR / BORNOVA
AYŞE SULTAN SARIKAYA TRABZON
BAYRAK AVM SİVAS
CUMHUR ÇEVİK ADANA
DUDU YALÇINKAYA ADANA
ERDOĞAN KÖSE ANKARA
ERENDEMİR DAY. TÜK. MAL. KAYSERİ / MELİKGAZİ
ERKAN ÇINAR KAYSERİ
ESRA BOZTAŞ ANKARA / YENİMAHALLE
FİLİZ BEYTAR BURSA / YENİŞEHİR
FUNDA KUZU İSTANBUL / ÜSKÜDAR
GÜLAY ÇİL SİNOP
KAHRAMAN DAY. TUK. MAL. TİC. ANTALYA / KEMER
KEMAL ERDURUDU AMASYA / MERZİFON
MELİH CÖMERT BURSA
MERYEM YILMAZ NİĞDE
MURAT ÖKSÜZ KOCAELİ
MUSTAFA SAĞLIK ANKARA / ELMADAĞ
NURGÜL ORHAN BURSA / NİLÜFER
SELEN ZÜC. MARDİN
SELİM KUMRU İSTANBUL / SULTANBEYLİ
TÜLAY DEMİR İSTANBUL / ÜSKÜDAR
ÜLKÜ MERVE DİKİCİ ANTALYA
YASİN AKÇAM OSMANİYE
ZEKERİYA ERİKLİOĞLU ANKARA

HP TCR 530 KP479AA NOTEBOOK Kazanan Asil Talihliler
AHISAN SAN. TİC. LTD. ŞTİ. KIRIKKALE
AHMET ATAR İSTANBUL
AKKAYA AVM İSTANBUL / SULTANÇİFTLİĞİ
AVCIOĞLU DAY. TÜK. KONYA
AYŞENUR KONAR İSTANBUL / KARTAL
BİRCAN KOYUNCU KIRKLARELİ
COŞKUN UĞURLU G.ANTEP / ŞAHİNBEY
ELMAS BABAOĞLU İSTANBUL / BEYOĞLU
FERİT ÖZDEMİR ADANA
GÜLTEN DİKME İSTANBUL / B.ÇEKMECE
KAMİL TİRYAKİ G.ANTEP
KERİMOĞULLARI SAN. TİC. KIRKLARELİ
LEYLA KONAKÇI BURSA / MUDANYA
MEHMET SATIL OSMANİYE
MUSTAFA AKTAŞ SİVAS
MUSTAFA İLKTAN EDİRNE
OSMAN TAÇ KIRIKKALE
PINAR AKTAŞ MERSİN / TARSUS
SALİH BULUT BURSA / NİLÜFER
ŞEMSETTİN ATEŞ ADANA
TAŞDEMİR AVM İSTANBUL / ÜMRANİYE
YAKUP MALKOÇ KOCAELİ
YASEMİN TEPE ANTALYA
YUSUF UĞURLU ANKARA / KEÇİÖREN
YÜKSEL TİC. DAY. LTD. ŞTİ. OSMANİYE


KÜTAHYA GÜRAL HARLEK OTEL(2 KİŞİLİK) Tatil Kazanan Asil Talihliler
ADNAN PİRİ BURSA
AHMET AKGÜN TRABZON / AKÇAABAT
AHMET FUAT TAŞKAN İSTANBUL
AHMET YEŞİL KONYA / BEYŞEHİR
AKAY VE OĞUZ DAY. TUK. Ş.URFA
ANADOLU OTOMOTİV İSTANBUL / ÜSKÜDAR
ASUDER ÖLMEZ AYDIN
ATİLLA YAĞMUR ADANA
AYDINLAR TURİZM SAMSUN
AYDOĞANLAR LTD.ŞTİ. ANKARA
AYŞE KILIÇ K.MARAŞ
AYŞE SEVİ NİĞDE
BAHAR KAYA SİNOP
BETÜL ARSLAN KIRIKKALE
BİLGE ÇEYİZ İSTANBUL / PENDİK
BİLGEHAN İNAN ANKARA / POLATLI
BUKET GÜROĞLU G.ANTEP
CEVRİYE ÇİLİNGİROĞLU SİNOP
CUMA EROL ŞANLIURFA
ÇORCULAR SAN.TİC. LTD. ŞTİ ADANA
DOĞAN EMİN İSTANBUL / KARTAL
DURDU RUKİYE KARA KONYA / SEYDİŞEHİR
E.RÜŞTÜ ÇELİKUŞ SİVAS
EBRU SAVAŞCI BURSA / OSMANGAZİ
ELİF GÜRE BURSA / YENİŞEHİR
EMEL KÖKÇELİK İSTANBUL / BAHÇELİEVLER
EMİNE AKYÜREK K.MARAŞ
ER TARIM ÜRN. İNŞ. DÜZCE / AKÇAKOCA
ERHAN İŞİAÇIK İÇEL
FAHRİYE YILDIZ ANTALYA
FATMA BAYAZIT OSMANİYE
FERAY AKTAŞ MERSİN / TARSUS
FİKRET AYDIN İSTANBUL / MALTEPE
FİKRET YILMAZ KOCAELİ
GAMZE ALTINTAŞ ANKARA / MAMAK
GAMZE KONUR İZMİR / KARŞIYAKA
GİFTLAND HEDİYE DÜNYASI ADANA
GÖKMEN NAKAŞ İSTANBUL / KARTAL
GÜLCAN SEVİ NİĞDE
GÜLÇİN GÜRKAN İSTANBUL / MALTEPE
GÜLÇİN ÖZKAYA İZMİR / MENEMEN
GÜLTEN BUDAK İSTANBUL / KAĞITHANE
HAKKI BAYRAKTAR NİĞDE
HAKKI ŞİMŞEK DAY. TÜK.LTD.ŞTİ. SAKARYA
HAMİT DEMİR G.ANTEP / ISLAHİYE
HATİCE BOZDAĞ OSMANİYE / DÜZİÇİ
HATİCE TOY G.ANTEP / ŞEHİTKAMİL
HURİYE KALKAN DENİZLİ / ACIBADEM
HÜSEYİN HUMALILAR UŞAK
HÜSEYİN ŞEN İZMİR / ÇAMDİBİ
İCLAL BAHADIR İSTANBUL / KADIKÖY
İLKSAN AVM K.MARAŞ
İLYAS ATMIŞ MANİSA
İRFAN KARA BALIKESİR
İSHAK KAR BURSA / OSMANGAZİ
İSMET BİLECEN TEKİRDAĞ
İSMET DURSUN KAYSERİ / BELSİN
İSMET ŞAHİN KARABÜK
K.TÜLİN KAY ANTALYA
MAHMUT NEDİM AĞPAK G.ANTEP / NİZİP
MEHMET DİRİK BURSA
MEHMET ERTÜRK G.ANTEP / ŞAHİNBEY
MEHMET RODOPLU MANİSA
MEHMET SELEK KONYA
MEHMET UŞAR BATMAN
MELİHAT BAŞAR HATAY
MELTEM AYDINGÜN ANKARA / ÇANKAYA
MENŞURE ÜNGÖR ZONGULDAK / DEVREK
MEVLÜT PEHLİVAN İSTANBUL
MİNE DEĞERLİ İSTANBUL / ÜMRANİYE
MUSTAFA BİLGE ARSLANOĞLU HATAY
MUSTAFA KAFA KAYSERİ / İNCESU
NAGİHAN EMER BURSA / YENİŞEHİR
NESLİHAN KORKMAZ ANKARA / ELMADAĞ
NEZİHAT HIDIR İSTANBUL / KARTAL
NİMET PETEK K.MARAŞ
NURCAN DEMİRTAŞ İSTANBUL / B.PAŞA
NURTEN ÖZER İSTANBUL / B.PAŞA
OSMAN ADIGÜZEL TOKAT
ÖZCANLAR HALI ÇEYİZ İSTANBUL / G.O.PAŞA
RAHŞAN KARLANKUŞ İSTANBUL / KADIKÖY
SAHİDE OFLAZ KONYA / KARAPINAR
SALİH BALTACI İSTANBUL
SEDA KESKİN SİNOP
SELİM SÜLEYMAN KELEŞ İSTANBUL / MALTEPE
SERAP GÖKBULUT KIRIKKALE
SERKAN YURTÇUL SİVAS
SİBEL ZENGİN KIRIKKALE
SUNDAŞ ZÜC. İZMİR
SÜHEYLA YANIK İSTANBUL
ŞİNASİ KAYA GİRESUN
TEVFİK KARACAOĞLU ÇORUM / İSKİLİP
TURAN ŞENTÜRK TRABZON
TÜMEV DAY. TÜK. KOCAELİ
UTKU NERGİZ KONYA
VEYSEL ŞENER KIRIKKALE
YALÇIN ZÜC. BURDUR
YASEMİN GİRAY PEHLİVAN ANKARA / MAMAK
ZEHRA YILDIRIMLI YALOVA
ZELİHA YEŞİL SİNOP

NOKIA 6300 CEP TELEFONU (HAT HARİÇ ) Kazanan Asil Talihliler
ABBASOĞLU SAN. TİC. LTD. ŞTİ. SİVAS
AHMET DAL İSTANBUL / K.ÇEKMECE
AHMET SARIKAYA İSTANBUL / GAZİOSMANPAŞA
ALEMDAR ÇEYİZ KOCAELİ
ALİ DEMİRÖZ GİRESUN / TİREBOLU
ALİ TEMİZEL KOCAELİ
AYNUR YILMAZ TRABZON
AYSEL ŞİRİN G.ANTEP / ŞEHİTKAMİL
AYŞE ÇAĞLI NEVŞEHİR
AYŞE TİRYAKİ İSTANBUL / MALTEPE
AYŞE YILDIRIM ANTALYA / LARA
AYŞEGÜL KILINÇ BOLU
AYŞEGÜL TANIT KIRIKKALE
BEKİR KÜŞÜM BALIKESİR
BURCU ALTINGEYİK K.MARAŞ
BURHAN KAYA MANİSA / AKHİSAR
BÜNYAMİN LAÇİN KOCAELİ
CANAN SİVRİKAYA ÇANAKKALE
CEMAL BAYSAL KONYA / EREĞLİ
CEVRİYE BAŞKÖY ANKARA / MAMAK
CUMA BAKIR KONYA / KARAPINAR
DÖNE DOĞANGÜL İZMİR / KONAK
DUDU KARATAŞ NİĞDE / ULUKIŞLA
DURMUŞ TÜZÜNOL DENİZLİ
ESRA KARA İSTANBUL / MALTEPE
FARUK YILMAZ İSTANBUL / MECİDİYEKÖY
FATİH AYDOĞAN HATAY
FATİH KORKMAZ DİYARBAKIR
FATMA ÇOLAKOĞLU İSTANBUL
FATMA KARCI OSMANİYE
FATMA NİLGÜN ÖNCÜ İSTANBUL / KADIKÖY
FATMA POLAT İSTANBUL / TUZLA
FATMA SANCAR TRABZON
FEHMİ YILMAZ SİİRT
FEVZİ ALTUNÇ MUŞ
FÜSUN ÇAMKIRAN İZMİR / KONAK
GÖRKEM SAĞLIK ANKARA / ELMADAĞ
GÜLCAN AKDAN NİĞDE
GÜLTEKİNLER . A.Ş MALATYA
GÜNEŞ CEBİR BURSA / YILDIRIM
HABİB AYVERDİ KÜTAHYA
HATİCE MAT ANKARA / ELMADAĞ
HAYIRLI ÇEYİZ ŞANLIURFA
HİCRAN IŞIK ANTALYA
HİKMET AKAR ADANA / ÇUKUROVA
HÜLYA CAMCIOĞLU EDİRNE
HÜLYA YÜKSEK İSTANBUL / K.HANE
İLKAY ALTUNIŞIK KIRIKKALE
İLKNUR TURAN İSTANBUL
İSMAİL UYSAL MANİSA / TURGUTLU
KADİR ÖZDEMİR G.ANTEP
KADİR YILDIZ YOZGAT
KAYA KARDEŞLER HALI VE MOB. SİVAS
MEHMET BAŞ KAYSERİ
MEHMET GÖKALP MARDİN
MELİHA DURSUN KAYSERİ / BELSİN
MELİKE ALP KIRIKKALE
MERAL MORÇİÇEK BURSA / OSMANGAZİ
METİN ÖZTÜRK KAYSERİ / KOCASİNAN
MODA COLLECTION HATAY
MUSTAFA SEYHAN HATAY
MUSTAFA YÜCEL K.MARAŞ
MÜKERREM KARAOĞLU AYDIN
MÜZEYYEN YILMAZ SİNOP
NACİYE İLKSEN EFEOĞLU İZMİR / AYRANCILAR
NECATİ TOKLU KIRIKKALE
ORHAN BİRER MALATYA
OSMAN ÇİÇEK KIRIKKALE
OSMAN ERCİHAN NEVŞEHİR / ÜRGÜP
OSMAN GÜLEÇ ÇORUM / SÜNGÜLLÜ
ÖZDEDELER TEKSTİL İSTANBUL
ÖZLEM ERÖZKAN İSTANBUL / KADIKÖY
ÖZLEM ŞAHİN SİNOP
ÖZYILDIRIM DAY. TUK. İZMİR / BORNOVA
PINAR MERİÇ EDİRNE
RAHİME ÇOLAK OSMANİYE
SAADET YAMAN ANKARA / BEYPAZARI
SADETTİN İLDOĞAN MARDİN
SALİH BALTACI İSTANBUL
SEMANUR GÜNEŞ TRABZON
SERDAR ZÜC. TEKİRDAĞ
SERKAN AKBAL İSTANBUL / KARTAL
SERKAN CAN ANTALYA / MANAVGAT
SEVGİ BAYRAKTAR BURSA / OSMANGAZİ
SEVİM BASTEM İSTANBUL / ÜMRANİYE
SİNEM BUDUN BURSA / OSMANGAZİ
SONGÜL KALEOĞLU G.ANTEP / ŞAHİNBEY
SULTAN ALTIPARMAK YALOVA
ŞERİFE AKSU ANKARA / KEÇİÖREN
ŞEYDA KILLIOĞLU K.MARAŞ / TÜRKOĞLU
TURAN ERTAN KAYSERİ / MELİKGAZİ
TUTUMLU HALK PAZARI BURSA
YAŞAR ÇİFTÇİLER ADANA / CEYHAN
YAŞAR OĞUZHAN ARIBAŞ İZMİR / KARŞIYAKA
YILDIZ TEMİZSOY ALMANYA
YURDAGÜL MERAL İSTANBUL / FATİH
YUSUF KAYHAN ZONGULDAK
YÜCEL KAHYAOĞLU İSTANBUL / BAHÇEŞEHİR
ZERRİN BİRDAL ANKARA / ÇANKAYA
ZEYNEP BAYRAM TOKAT



YEDEK TALİHLİLER

ARÇELİK 182 B HD VD 82 LCD TV Kazanan Yedek Talihliler
ALİ OSMAN İNAN MALATYA - 16.Yedek
ARİF ERGEN EDİRNE - 7.Yedek
CELAL ELEL BURSA / NİLÜFER - 6.Yedek
CEM SARAÇ ANKARA / DİKMEN - 22.Yedek
ELİF TÜRK MANİSA / TURGUTLU - 17.Yedek
EMİNE DÖNER SİVAS - 5.Yedek
EMİNE YURTOĞLU KIRIKKALE - 13.Yedek
G.PEMBE ARIKAN K.MARAŞ - 11.Yedek
GÜLCAN NAMAL BİLECİK / BOZÜYÜK - 4.Yedek
GÜLNUR ÇAKIR EDİRNE / KİRİŞHANE - 3.Yedek
GÜRAN OKTAY ESKİŞEHİR - 21.Yedek
HALİL ÖZPOLAT G.ANTEP / ISLAHİYE - 2.Yedek
HATEM ÇAKIR MERSİN - 8.Yedek
HÜSEYİN TAZEOĞLU OSMANİYE - 9.Yedek
İBRAHİM BAKİ ABANUZ İSTANBUL / ÇEKMEKÖY - 23.Yedek
LEYLA ÇEVİK KAYSERİ / KOCASİNAN - 1.Yedek
MEDİNE DOĞAN ANTALYA - 25.Yedek
MERVE SARAÇ TRABZON - 12.Yedek
MİNE KIRIK BURSA / YENİŞEHİR - 19.Yedek
MÜZEYYEN DUÇ İSTANBUL / ÜSKÜDAR - 20.Yedek
RAZİYE AKTÜRK TRABZON - 18.Yedek
SERPİL IŞIKLI KONYA / BEYŞEHİR - 15.Yedek
SIDIKA GÜLTEKİN G.ANTEP / ISLAHİYE - 24.Yedek
SUVAYLA ÇİZMELİ HATAY - 10.Yedek
SÜHEYLA KOLAYLI TRABZON - 14.Yedek

HP TCR 530 KP479AA NOTEBOOK Kazanan Yedek Talihliler
AYLA NAMLI K.MARAŞ - 18.Yedek
BİRSEN İSMEN ISTANBUL / KADIKÖY - 7.Yedek
BURCU ÇOĞAL İSTANBUL - 6.Yedek
DÜRİYE GÜL NEVŞEHİR - 14.Yedek
ERHAN AKTAŞ MERSİN - 17.Yedek
GÖKÇEN BOZKURT İZMİR - 22.Yedek
HAMİDE YALÇIN OSMANİYE - 23.Yedek
HARUN DEMİRHAN İSTANBUL / İÇERENKÖY - 3.Yedek
JALE DEMİRCAN KIRIKKALE - 21.Yedek
KEZBAN ASLANHAN TRABZON - 13.Yedek
MEHMET SÖZER ÇORUM / İSKİLİP - 16.Yedek
NAZLİGÜL İNCEBEY ANTALYA - 1.Yedek
NURAY ARSLAN TRABZON - 25.Yedek
ORHAN KARABİNA MANİSA / AHMETLİ - 8.Yedek
OYA YOLLAR KONYA / SELÇUKLU - 12.Yedek
ÖKKEŞ ÖNER K.MARAŞ - 9.Yedek
RIZA ATASEVEN KIRIKKALE - 24.Yedek
SELMA ULUSOY İSTANBUL / ÜMRANİYE - 20.Yedek
SONNUR SOLAK SİVAS / ZARA - 10.Yedek
ŞAZİYE AYDAN AYDIN İZMİR / KARŞIYAKA - 19.Yedek
ŞULE YÖRÜKOĞLU EDİRNE - 4.Yedek
TAYYİBE TETİK KIRIKKALE - 15.Yedek
ÜMİT KÖKSAL KAYSERİ / TALAS - 2.Yedek
YELİZ YÜZÜCÜ İSTANBUL / ÇELİKTEPE - 5.Yedek
ZUHAL KALEOĞLU G.ANTEP / ŞEHİTKAMİL - 11.Yedek

KÜTAHYA GÜRAL HARLEK OTEL(2 KİŞİLİK) Tatil Kazanan Yedek Talihliler
ABDUL HALİK KARANFİL İSTANBUL / GAZİOSMANPAŞA - 88.Yedek
ABDURRAHMAN ÇINAR ADANA - 87.Yedek
AHMET ÇELEBİ DENİZLİ - 63.Yedek
AHMET HAM KAYSERİ / MELİKGAZİ - 58.Yedek
AİDA GASSEM BURSA - 90.Yedek
AKGÜL GÜRBÜZ ANTALYA - 73.Yedek
ALİ KARA AYDIN / KUŞADASI - 66.Yedek
ARZU GÜRGÜR G.ANTEP / ISLAHİYE - 11.Yedek
ASİYE BEĞEN ANKARA / MAMAK - 10.Yedek
AYLA CAN KORKMAZ SİNOP / GERZE - 60.Yedek
AYŞE ALKAN ANTALYA - 8.Yedek
AYŞE KARA AYDIN / KUŞADASI - 55.Yedek
AYŞEGÜL TUNCAY MALATYA - 92.Yedek
BİLGEN ÇEVİK BURSA / NİLÜFER - 28.Yedek
BURCU SANCAR BURSA / NİLÜFER - 80.Yedek
BÜŞRA ASAL BURSA / YENİŞEHİR - 93.Yedek
CAHİT KURKLUOĞLU ÇANAKKALE - 94.Yedek
CANAN BAŞTUHAN İSTANBUL / GÜNGÖREN - 16.Yedek
DİLEK MANAZ KALAN BURSA / YILDIRIM - 91.Yedek
DİLEK MERİÇ İSTANBUL / SARIYER - 4.Yedek
DURSUN İNAN MALATYA - 29.Yedek
DUYGU SEVİ ANKARA / ALTINDAĞ - 99.Yedek
DÜRDANE BETDİK KONYA / EREĞLİ - 2.Yedek
EMEL GÖNÜLTAŞ MALATYA - 42.Yedek
ERAY UZUN YALOVA - 86.Yedek
ERDEN ALYAY İSTANBUL / KASIMPAŞA - 6.Yedek
EREN İKİZ EĞT. İSTANBUL - 37.Yedek
ERYEL MUTFAK BOLU - 64.Yedek
ESMANİ ALBAYRAK İSTANBUL - 84.Yedek
ESRA SARIYER KIRIKKALE / YAHŞİHAN - 52.Yedek
EYLEM EREN YALOVA - 70.Yedek
EZGİ OKÇU KONYA / SEYDİŞEHİR - 18.Yedek
FATMA AKYÜREK KIRIKKALE - 45.Yedek
FATMA PANCAR KONYA / HÜYÜK - 30.Yedek
FERHAN YAZICI NEVŞEHİR - 24.Yedek
GAMZE DURSUN KONYA / EREĞLİ - 62.Yedek
GONCA ÇARIKÇI BURSA / OSMANGAZİ - 22.Yedek
GÖNÜL SARAÇOĞLU KONYA / KARAPINAR - 34.Yedek
GÜLAY GÜÇLÜ İSTANBUL / KADIKÖY - 1.Yedek
GÜLAY ÖZER İSTANBUL / MALTEPE - 44.Yedek
GÜLER KOÇER İZMİR / KONAK - 3.Yedek
GÜLİSTAN AYKAÇ ÇORUM / ALACA - 48.Yedek
GÜLŞEN DEMİRCAN KONYA / KARAPINAR - 43.Yedek
HABİB FİDAN SAMSUN / TERME - 75.Yedek
HASAN AKGÜL ÇORUM / OSMANCIK - 82.Yedek
HASAN SEYİS İSTANBUL / MALTEPE - 15.Yedek
HATİCE ASLANTAŞ MALATYA - 35.Yedek
HATİCE DOĞANÜLKER KIRIKKALE - 27.Yedek
HATİCE GÖKTAŞ NİĞDE - 51.Yedek
HATİCE ÖĞE KONYA / SEYDİŞEHİR - 5.Yedek
HAVVA IŞILDAK BURSA / MUDANYA - 33.Yedek
HİMMET ÇELİK KONYA / KARAPINAR - 76.Yedek
HÜLYA BAYRAKTAR TRABZON - 26.Yedek
HÜLYA HELVACIOĞLU ORDU / ÜNYE - 50.Yedek
HÜLYA MEKİK İZMİR / NARLIDERE - 49.Yedek
HÜSEYİN TURHAN ZONGULDAK - 100.Yedek
İSA ÇAKIROĞLU ANKARA / BEYPAZARI - 20.Yedek
İSMAİL GÜRSOY ANTALYA - 47.Yedek
KADİR AYKAÇ ÇORUM / ALACA - 14.Yedek
KASIM YILMAZ KONYA / EREĞLİ - 21.Yedek
KAYHAN ÇETİN BATMAN - 96.Yedek
MELEK AKAN MALATYA - 32.Yedek
MELTEM KÖKEN KONYA / KARAPINAR - 31.Yedek
MERYEM ULUSOY KONYA / EREĞLİ - 68.Yedek
METİN MURAT ACAR MALATYA - 19.Yedek
MEVLÜT BAŞ KAYSERİ - 83.Yedek
MUHAMMET MUSTAFA DOĞANAY İSTANBUL / KADIKÖY - 7.Yedek
MUSA KESKİN TOKAT / ERBAA - 61.Yedek
MUSTAFA GÜNGÖR ANKARA / MAMAK - 98.Yedek
MUSTAFA TURAN KONYA / SELÇUKLU - 65.Yedek
MÜGE MOLAY İZMİR / URLA - 67.Yedek
NURAY DOYURAN MALATYA - 39.Yedek
NURŞEN İLHAN YÜCEL G.ANTEP / ŞEHİTKAMİL - 23.Yedek
OSMAN ARSLAN ANTALYA / KEPEZ - 79.Yedek
ÖZTÜRKLER DAY. TÜK. TÜK. LTD. ŞTİ. KONYA / CİHANBEYLİ - 74.Yedek
RABİA İNCE ANTALYA - 46.Yedek
RAMAZAN ÇAKI NİĞDE - 40.Yedek
SABİRE CANAN SEZER BURSA / OSMANGAZİ - 77.Yedek
SEVGİ AKTAŞ SİVAS - 71.Yedek
SIDIKA VAROL K.MARAŞ - 81.Yedek
SİBEL EREN BİLECİK / BOZÜYÜK - 56.Yedek
SULTAN AKSU OSMANİYE - 97.Yedek
SULTAN SOLMUŞ OSMANİYE - 72.Yedek
ŞAHİN KESKE SİİRT - 25.Yedek
ŞERİFE ERDOĞAN ANKARA / MAMAK - 78.Yedek
ŞÜKRİYE SAMİ SARIAY BURSA / YILDIRIM - 38.Yedek
TAYLAN YAŞAR KAHRAMANMARAŞ - 85.Yedek
TURGUT YÜKSEKCAN ANKARA / KAZAN - 89.Yedek
VELİ DURUR ANTALYA - 57.Yedek
VİLDAN EREREN SAMSUN - 36.Yedek
YALÇIN ARAS İSTANBUL / ŞİŞLİ - 9.Yedek
YASEMİN ÖZTAŞ ANKARA / ETLİK - 13.Yedek
YAŞAR ATA BURSA / NİLÜFER - 54.Yedek
YAVUZ AVCI İSTANBUL / KARTAL - 12.Yedek
YÜKSEL YÜREK İSTANBUL / TUZLA - 53.Yedek
ZEHRA ULUDOĞAN K.MARAŞ - 59.Yedek
ZEHRA ZERLİ HATAY - 95.Yedek
ZEKİYE AKDAN NİĞDE - 41.Yedek
ZERRİN ÇAVUŞOĞLU İZMİR / KARŞIYAKA - 17.Yedek
ZÜBEYDE SONAY UYLUKÇU K.MARAŞ - 69.Yedek


NOKIA 6300 CEP TELEFONU (HAT HARİÇ ) Kazanan Yedek Talihliler
ABDULLAH GÜR MANİSA / TURGUTLU - 8.Yedek
ADEM ASLAN ANKARA / MAMAK - 6.Yedek
ADEM KİREMİTÇİ KONYA / SEYDİŞEHİR - 11.Yedek
AHMET DAĞ NEVŞEHİR - 94.Yedek
AHMET KURT ERZURUM / PALANDÖKEN - 20.Yedek
ALİ BALLI NİĞDE - 89.Yedek
ARİFE ÖZDEMİR NİĞDE / ULUKIŞLA - 79.Yedek
AYNUR SÜREN ADANA - 63.Yedek
AYPERİ GÜLLÜCE G.ANTEP / ŞEHİTKAMİL - 75.Yedek
AYŞE AY KIRIKKALE - 95.Yedek
AYŞE ÖZÇİFTÇİ OSMANİYE - 5.Yedek
AYTEN YAĞMUR NİĞDE - 96.Yedek
B.BEKİR DEMİR G.ANTEP / ISLAHİYE - 55.Yedek
BEKİR AKYÜREK K.MARAŞ - 50.Yedek
BERNA BAYRAKTAR SAMSUN - 41.Yedek
BİLGE ERBAY İSTANBUL / KADIKÖY - 12.Yedek
BİNNAZ İŞDAR OSMANİYE / BAHÇE - 7.Yedek
CEMİLE TAFTAF İZMİR / KARŞIYAKA - 52.Yedek
DERYA KERLİ OSMANİYE - 53.Yedek
DİLEK PERİZ RİZE - 10.Yedek
EDA ŞAHİN HATAY - 35.Yedek
ELMAS PULATLI TRABZON - 61.Yedek
EMRE ERDEN BURSA / OSMANGAZİ - 13.Yedek
FATİH İLHAN İZMİR / GAZİEMİR - 46.Yedek
FATMA AK İSTANBUL / ZEYTİNBURNU - 42.Yedek
FATMA ARABACI YALOVA - 86.Yedek
FATMA BULAK OSMANİYE - 34.Yedek
FATMA KURT TOKAT / PAZAR - 3.Yedek
FATMA TUFAN MANİSA / TURGUTLU - 4.Yedek
FERDANE GOKSABAN ANTALYA - 49.Yedek
FULYA ŞENER ANKARA / DİKMEN - 25.Yedek
GÜLLÜ KOCAOĞLAN G.ANTEP / ŞAHİNBEY - 71.Yedek
GÜLSÜM KORKMAZ ANTALYA / SERİK - 44.Yedek
GÜLŞAH TAŞTAN SİVAS / ZARA - 67.Yedek
GÜZİN YAŞAR KARAGÖZ ANTALYA - 15.Yedek
H.BAYRAM KIRIKGÖZ MALATYA - 74.Yedek
HABİBE EĞİLMEZ BURSA / OSMANGAZİ - 30.Yedek
HAKAN KANDIRA KIRIKKALE - 100.Yedek
HANİFİ CEVİZLİ KAYSERİ - 77.Yedek
HAVVA KÖKDEMİR SİNOP - 17.Yedek
HİDAYET BALLI NİĞDE - 59.Yedek
HÜLYA AYTEN BURSA / OSMANGAZİ - 62.Yedek
HÜSEYİN ASLAN K.MARAŞ - 60.Yedek
HÜSNİYE GAYRETLİ BURSA / NİLÜFER - 78.Yedek
İ.AYTEN GÜNDAY İSTANBUL / BAKIRKÖY - 2.Yedek
İLKNUR BÜYÜKKARDEŞLER BURSA / YENİŞEHİR - 43.Yedek
JALE IRKÖRÜCÜ BURSA / OSMANGAZİ - 82.Yedek
KAHRAMAN ÇİÇEK G.ANTEP / ŞEHİTKAMİL - 56.Yedek
KALEMCİ İNŞ. TUR. TİC. LTD. ŞTİ. ANKARA / BİLKENT - 98.Yedek
KAYGUSUZLAR KIRT. BİLG. ELK. LTD.ŞTİ EDİRNE / İPSALA - 54.Yedek
LEYLA BAŞAR HATAY - 64.Yedek
M.MURAT CEYLAN ANKARA / ELMADAĞ - 85.Yedek
MEDİHA MELTEM ATEŞ MERSİN / YENİŞEHİR - 38.Yedek
MEDİNE AKTAŞ İÇEL / TARSUS - 80.Yedek
MEDİNE GÜMÜŞER KONYA / KARAPINAR - 58.Yedek
MEHMET ÜĞLÜ BURSA / NİLÜFER - 29.Yedek
MEHTAP CÖMERT BURSA / YILDIRIM - 73.Yedek
MEHTAP KARPUZOĞLU K.MARAŞ - 40.Yedek
MELİHA DEMİRAY NEVŞEHİR - 87.Yedek
MERAL ÖZKAN MERSİN / TARSUS - 39.Yedek
MERYEM DEĞİRMENCİ TRABZON - 26.Yedek
MİTHAT ÖZDOĞAN NEVŞEHİR - 84.Yedek
MUKADDES TEMİZ OSMANİYE - 76.Yedek
MURAT AVŞAR YOZGAT - 48.Yedek
MURAT YAVUZ SAKARYA - 65.Yedek
MÜRÜVET BAL TRABZON - 90.Yedek
NAZİFE VİDİNLİ ANKARA / KEÇİÖREN - 14.Yedek
NECATİ ASTAN SİNOP - 21.Yedek
NEŞE YÜRÜK MERSİN - 88.Yedek
NEVİN ÇAKIR MANİSA - 33.Yedek
NEVZAT TURGUT BURSA / NİLÜFER - 24.Yedek
NEZAHAT TURNA ANTALYA - 51.Yedek
NEZİHA KÖSEOĞLU SİVAS / ZARA - 97.Yedek
NİHAL ATAY NEVŞEHİR / ÜRGÜP - 81.Yedek
NİLAY AKGÜN EDİRNE / HAVSA - 91.Yedek
NURAN DEMİRPOLAT TOKAT - 27.Yedek
NURAN İŞMAR NİĞDE / BOR - 36.Yedek
OZLEM BAYAZIT OSMANİYE - 92.Yedek
ÖZGÜR DEMİREL HATAY / ANTAKYA - 31.Yedek
PEYAMİ AYDOĞAN KIRIKKALE - 37.Yedek
RECEP YAZICI BURSA / OSMANGAZİ - 32.Yedek
SAKİNUR KOCA SİNOP - 28.Yedek
SALİHA KARAHAN ANKARA / PURSAKLAR - 18.Yedek
SATI ÇAYBAŞI ANKARA / ÇANKAYA - 83.Yedek
SELÇUK BOR ANKARA / ETİMESGUT - 1.Yedek
SELİN OCAK İSTANBUL / MECİDİYEKÖY - 68.Yedek
SEMA ASLAN İSTANBUL / KAYIŞDAĞI - 19.Yedek
SERAP ÖZGER ANKARA / ELMADAĞ - 22.Yedek
SERDAR YAŞAR KIRIKKALE - 72.Yedek
SEYFULLAH ÖZEL ANKARA / ELMADAĞ - 70.Yedek
SUNAY AYDEMİR ZONGULDAK / GÖKUEBEY - 23.Yedek
ŞERİFE AYGAN ANKARA / KEÇİÖREN - 66.Yedek
TUFAN GÜRAKAN HATAY - 45.Yedek
TÜLAY KÖSEN İSTANBUL / KADIKÖY - 16.Yedek
ÜMRAN GÜVEN İZMİR / İZMİR - 9.Yedek
YASEMİN YALÇINKAYA KONYA / EREĞLİ - 69.Yedek
ZAHİDE UĞUR OKAY İSTANBUL / KADIKÖY - 93.Yedek
ZELİHA YÖRÜR MANİSA / TURGUTLU - 47.Yedek
ZEYNEP YILDIRIM ÇORUM - 57.Yedek
ZUHAL KARATAŞ NİĞDE - 99.Yedek


* Bu piyangoya piyangoya 1109 iştirakçi katılmıştır.
* Bu bilgiler www.kutahyaporselen.com.tr adresinden alınmıştır.

Kampanya Resmi

Kütahya Porselen Çekilişinde Kazananlar Listesi!...

Kampanya Giris Tarihi : 24.11.2008
Kampanya Bitiş Tarihi :

Yorum Ekle


YENİLE


Henüz Bu Kampanyaya Yorum Eklenmemiş! İlk Yorumu Siz Yapın


Yazıya Eklenen Etiketler :

Züccaciye Kategorisindeki Çok Okunan Diğer Kampanyalar