Şaypa'da Katıl Kazan 2. Kampanyası Ford Fiesta Çekilişi !..

Şaypa Katıl Kazan 2. Kampanyası, 22.05.2012 – 05.07.2012 tarihleri arasında, Şaypa Alışveriş Merkezi ve İnşaat, Gıda, Elektronik, Dayanıklı Tüketim, Mal. San. Ve Tic. Ltd. Şti.’ne bağlı bulunan tüm Şaypa mağazalarında geçerli olacaktır...

Şaypa Ailem Kart Katıl Kazan 2. Kampanyası Milli Piyango İdaresince Belirlenen Katılım Koşullarıdır.

Bu kampanya Milli Piyango İdaresi’nin 23.03.2012 tarih ve B.01.1.MPİ.0.13.00.03-255.01.02-903-3924 sayılı izni uyarınca düzenlenmiştir.

Şaypa Ailem Kart ile gün içerisinde tek seferde yapılan her 20 TL’lik alışverişe, fiş dip toplamına bakılarak 1 çekiliş hakkı verilecektir. Bu çekiliş hakkı müşteriye; kampanyaya katılım hakkı verir. Müşteri kampanyaya katılmış anlamına gelmez. Kampanyaya katılabilmesi için, o kişinin kendi Şaypa Ailem Kart’ına ait müşteri bilgilerini eksiksiz doldurmuş olması / güncellemesi şarttır.

Şaypa Ailem Kart sahipleri kart ilgilerini ŞAYPA mağazalarında, veya ŞAYPA Çağrı Merkezi’ni ( 444 16 17 ) arayarak güncelleyebilirler.

Talihliler, güncellenmiş ŞAYPA Ailem Kart sahipleri arasından Milli Piyango tarafından yapılacak çekiliş ile belirlenecektir. ŞAYPA Ailem Kart üyelik bilgileri olmayan veya eksik olan müşteriler çekilişe dahil olmayacaktır.

ŞAYPA Ailem Kart müşterisi, kampanyanın son günü olan 05.07.2012 tarihine kadar kart bilgilerini güncelleyebilir.

ŞAYPA Ailem Kart kullanılmadan yapılan alışverişler kampanya kapsamında değildir.

Kampanya sonunda yapılacak çekiliş ile 2 Adet Ford Fiesta Trend 1.25 L. 82 PS 2012 Model Beyaz 1248cc verilecektir.

Hediyeye konu olan eşya ve / veya hizmetin bedeli içinde bulunan KDV + ÖTV gibi vergiler dışındaki diğer tüm vergi yasal yükümlülükler kazanan talihli tarafından ödenir.

Kampanyaya ilişkin çekiliş, 12.07.2012 pazartesi saat 13:30 ‘da ŞAYPA Ataevler Mağazası’nda yapılacaktır. Sonuçlar 19.07.2012 Pazartesi günü Olay Gazetesi ve ŞAYPA Web Sayfasında (www.saypa.com.tr) yayınlanacaktır.

Asil talihlilerin son başvuru tarihi 03.08.2012 Cuma günü, yedek talihlilerin son başvuru tarihi 18.08.2012 Cumartesi günüdür.

Hediye tesliminde ilgili ŞAYPA Ailem Kart’ın ibrazı şarttır. Kartını ibraz edemeyen talihliye hediyesi teslim edilmez.

Aynı kişiye / kart sahibine birden fazla hediye verilemez

18  yaşından küçükler katılamaz, katılmış ve kazanmış olsalar dahi hediyeleri verilmez.

Kampanyada işlem gören kartın arızalanmış olması halinde, ilgili müşteriye verilmiş olan yeni ŞAYPA Ailem Kart üzerinden hediye teslimi yapılacaktır.

Kayıp, çalıntı ŞAYPA Ailem Kart için işlem yapılmayacak , hediye verilmeyecektir.

Kazanılan hediyeler başka bir ürünle değiştirilemez, iade edilemez, paraya çevrilemez.

Usulsüz kart kullanımının tespiti halinde, ilgililer hakkında yasal işlem yapılacak ve hediye verilmeyecektir.

Müşterinin fişinin altında kampanya mesajı çıkacaktır. Kampanya mesajı şu şekilde olacaktır: “ Katıl Kazan ! ŞAYPA Ailem Kart’ın Varsa Her 20 TL’lik Alışverişe Bir Çekiliş Hakkı ! “ .

Kampanya tamamlandıktan sonra, çekiliş hakkı kazanan müşterilerimizin listesi Milli Piyango’ya teslim edildikten sonra, www.saypa.com.tr  adresli web sitemizde yayınlanacakt

Kampanya Resmi

Şaypa'da Katıl Kazan 2. Kampanyası Ford Fiesta Çekilişi !..

Kampanya Giris Tarihi : 28.6.2012
Kampanya Bitiş Tarihi : 05.07.2012

Yorum Ekle


YENİLE


Henüz Bu Kampanyaya Yorum Eklenmemiş! İlk Yorumu Siz Yapın


Yazıya Eklenen Etiketler : şaypa otomobil çekilişi şaypa marketleri şaypa market şaypa kampanyalar şaypa kampanya şaypa ford fiesta çekilişi şaypa ford fiesta çekilişi şaypa çekiliş şaypa

Market Kategorisindeki Çok Okunan Diğer Kampanyalar