SÜVARİ'de Hediye ve 12'ye Varan Taksit Fırsatı !...

Süvari 30 Kasım’a kadar CardFinans’ınızla tek seferde yapacağınız ilk 100 TL ve üzeri alışverişinize 1 adet kravat, 200 TL ve üzeri alışverişinize 1 adet gömlek hediye sizleri bekliyor! Üstelik 12'ye varan taksit fırsatından da yararlanablirsiniz ...

Süvari Mağazaları’nda Finansbank banka ve kredi kartlarıyla Finansbank POS’larından yapılacak 2-8 taksit aralığındaki alışverişlere +4 taksit imkanı sunulacaktır. +4 taksit, üye işyerinin uyguladığı taksit adedi üzerine eklenir.

Finansbank POS’larından tek seferde yapılacak ilk 100 TL ve üzeri alışverişe ise modeli müşteri tarafından belirlenecek 1 adet kravat, 200 TL ve üzeri alışverişe klasik kesim ve modeli müşteri tarafından belirlenecek 1 adet gömlek hediye olarak verilecektir. Bir müşteri kampanya dahilinde en fazla 1 kez hediye ürün kazanabilecektir.

ParaPuan kullanılarak yapılan alışverişler taksit kampanyasına dahil olmayıp, hediye ürün kampanyasına dahildir. İlgili ürünlerin iadesi durumunda hediye edilen ürünlerin de iade edilmesi gerekmektedir. Hediye kravat veya hediye gömleğin iade edilmemesi durumunda hediye edilen ürünün raf bedeli olan tutar iade tutarından düşülerek iade gerçekleşecektir.

Kampanya Resmi

SÜVARİ'de Hediye ve 12'ye Varan Taksit Fırsatı !...

Kampanya Giris Tarihi : 12.10.2012
Kampanya Bitiş Tarihi : 30.11.2012

Yorum Ekle


YENİLE


Henüz Bu Kampanyaya Yorum Eklenmemiş! İlk Yorumu Siz Yapın


Yazıya Eklenen Etiketler : adese market kampanya adese market

Giyim Kategorisindeki Çok Okunan Diğer Kampanyalar